Poslední přidané
Nejprodávanější

Trezory na zbraně

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • trezor na krátké zbraně 13N-M/T
   trezor na krátké zbraně 13N-M/T
  Nábytkový trezor T 13 NM/T Nábytkový trezor T 13 NM/T je vhodný pro podnikatele či do menších firem. Jeho ochranné prvky jsou určeny pro vybrané předměty, listiny, doklady či šperky. Objem úložného prostoru tohoto nábytkového trezoru je 5,98 l, ale jeho vlastní váha je 39 Kg. Svou velikostí je ..
  Vnější rozměry: 410 x 290 x 320
  Vnitřní rozměry: 325 x 80 x 230
  Rozměry: (š x v x h)
  8 101 Kč Bez DPH: 6 695 Kč
 • trezor na krázké zbraně NTR 1 S/T
  trezor na krázké zbraně NTR 1 S/T
  Nábytkový trezor NTR 1 S/T Objem úložného prostoru tohoto nábytkového trezoru je 25,92 l. Nábytkový trezor NTR 1 S/T je vhodný do domácnosti nebo firmy, kde je potřeba chránit drobné cennosti. Vlastní váha tohoto nábytkového trezoru je 53 Kg, což ho svou velikostí řadí do střední kategorie náby..
  Vnější rozměry: 450 x 330 x 400
  Vnitřní rozměry: 360 x 240 x 300
  Rozměry: (š x v x h)
  10 830 Kč Bez DPH: 8 950 Kč
 • trezory na zbraně sp 3 m
  trezory na zbraně sp 3 m
  Trezorová skříň na zbraně pro uložení 3 ks dlouhých zbraní a odděleným uzamykatelným prostorem pro uložení střeliva a závěrů dlouhých zbraní. Tato trezorová skříň na zbraně je komletně vypolstrována. Skříň na zbraně je opatřena dřevěnými držáky pro uložení 3 ks dlouhých zbraní a držáky na vnit..
  Vnější rozměry: 360 x 1500 x 370
  Vnitřní rozměry: 355 x 1290 x 300
  Rozměry: (š x v x h)
  10 330 Kč Bez DPH: 8 537 Kč
 • trezory na zbraně tz 5 mv
  trezory na zbraně tz 5 mv
  Trezorová skříň na zbraně pro uložení 5 ks dlouhých zbraní a odděleným uzamykatelným prostorem pro uložení střeliva a závěrů dlouhých zbraní. Tato trezorová skříň na zbraně je částečně vypolstrována. Skříň na zbraně je opatřena držáky pro uložení 5 ks dlouhých zbraní a držáky pro čištění. Z..
  Vnější rozměry: 380 x 1500 x 360
  Vnitřní rozměry: 370 x 1250 x 300
  Rozměry: (š x v x h)
  10 890 Kč Bez DPH: 9 000 Kč
 • trezory na zbraně tz 7 mv
  trezory na zbraně tz 7 mv
  Trezorová skříň na zbraně pro uložení 7 ks dlouhých zbraní a odděleným uzamykatelným prostorem pro uložení střeliva a závěrů dlouhých zbraní. Tato trezorová skříň na zbraně je částečně vypolstrována. Skříň na zbraně je opatřena držáky pro uložení 7 ks dlouhých zbraní a držáky pro čištění. Z..
  Vnější rozměry: 580 x 1500 x 300
  Vnitřní rozměry: 570 x 1250 x 240
  Rozměry: (š x v x h)
  14 375 Kč Bez DPH: 11 880 Kč
 • trezory na zbraně spp 5 m
  trezory na zbraně spp 5 m
  Trezorová skříň na zbraně pro uložení 5 ks dlouhých zbraní a odděleným uzamykatelným prostorem pro uložení střeliva a závěrů dlouhých zbraní.Levá strana trezorové skříně je vybavena policemi pro uložení krátkých zbraní a jiných příslušenství . Tato trezorová skříň na zbraně je komletně vypolstrov..
  Vnější rozměry: 700 x 1500 x 370
  Vnitřní rozměry: 695 x 1290 x 300
  Rozměry: (š x v x h)
  15 790 Kč Bez DPH: 13 050 Kč

Prodej trezorů na zbraně pro uložení zbraní, střeliva, roznětek a střelného prachu.

Trezory na zbraně máme pro vás připraveny vyložené celo čalouněné, nebo se dřevěnými držáky pro uložení zbraní částečně vyložené s čalouněním. 

Prodej trezorů na zbraně je vždy s certifikátem minimálně 15 RU. 

Trezory na zbraně krátké a skříně na zbraně dlouhé zde uvedené splňují požadavky odolnosti proti vloupání minimálně 15 RU podle ČSN EN 1143-1

 

Trezory a trezorové skříně na zbraně námi nabízené jsou ve shodě s požadavky pro účely zabezpečení uschovaných, uložených nebo uskladněných střelných zbraní v souladu s Nařízením vlády č. 347/2003 Sb. ze dne 17.9.2003 o technických požadavcích pro zabezpečování zbraní nebo střeliva a o podmínkách skladování a zacházení s černým loveckým prachem, bezdýmným prachem a zápalkami.

Trezory a sejfy na zbraně krátké a dlouhé vycházejí z konstrukcí trezorů a sejfů nábytkových.

Prodej trezorů na zbraně , prodej skříňí na dlouhé zbraně a sejfů je v základním provedení, které jsme schopni udělat v provedení dle přání .Jejich výběr a úprava je stejná jako u trezorů nábytkových

Nábytkové trezory a jejich prodej.

Prodej trezorů nábytkových a stručný návod na jejich výběr.

 

Proč si pořídit nábytkový trezor?

 

V každém domě, bytě i kanceláři se najde mnoho cenností, které by měly být chráněny před nenechavými návštěvníky. Jedná li se o hotovost, osobní doklady, rodinné šperky nebo důležité smlouvy, jsou nábytkové trezory naší společnosti to pravé. Nábytkové trezory vám poskytnou vysokou úroveň bezpečí, za více než přijatelnou cenu.

 

Použití nábytkových trezorů

 

Nábytkové trezory mají určení především k úschově peněžních hotovostí, šperků, léků, cenin, osobních zbraní a dalších předmětů, které mají být dobře zabezpečeny. Nábytkové trezory se vyrábějí ve třiadvaceti základních velikostech, s možností obměn.

 

Je jen na vás jaký typ nábytkového trezoru si podle svých potřeb vyberete!

 

 

Umístění nábytkových trezorů

 

Nábytkové trezory svým provedením je možné kotvit do nábytku, stěny, nebo do podlahy. Doporučujeme trezor nábytkový použít všude, kde není možno trezor zazdít do zdi, nebo již nechceme, či nemůžeme zasahovat do stavby. Naše nábytkové trezory je možné kotvit pevnými šrouby ke zdi nebo k podlaze.

 

Nábytkové trezory jsou lehce manipulatelné

 

Proto doporučujeme nábytkové trezory jako vhodnou volbou též pro klienta, který často mění místo svého pobytu. Pro svou menší váhu a dobrou skladnost se sním dá bezproblémově hýbat. Nábytkové trezory se hodí do bytů či domů, kde jste pouze v pronájmu a je zde reálná možnost případného stěhování.

 

Design nábytkových trezorů

 

Nábytkové trezory se snadno začlení do interiéru a svým designem doplňuje každou kancelář, či pracovnu prestižních a úspěšných pracovišť. Pokud si ovšem nepřejete vystavit váš trezor cizím očím, je možné jej snadno skrýt do skříně, či stolu.

 

Výbava nábytkových trezorů a jejich ochrana

 

Všechny nábytkové trezory máme vybaveny vyjímatelnými poličkami či uzamykatelnými vnitřními schránkami. Z naší nabídky nábytkových trezorů si jistě vyberete. V sortimentu jsou nábytkové trezory již od rozměru š 320 x v 270 x h 260 mm, které využijete jako bezpečný prostor pro cennosti v domácnosti. Ovšem pokud potřebujete uschovat větší poklad, naše nábytkové trezory se vyrábí až do rozměru š 640 x v 1250 x h 600 mm.

 

Nábytkové trezory vzdorují ohni

 

V mezistěnách korpusu nábytkového trezoru je ohnivzdorná výplň s odolností proti slabému požáru. Při průběh testu na oheň se nábytkové trezory zatěžují 30 minut žáru, při teplotě 843 stupňů C. Po dobu testu teplota uvnitř nábytkového trezoru nepřesáhla 177 stupňů C, což je pro papírové dokumenty kritický bod. Třicetiminutová ochrana proti ohni podle normy UL je dosažena vysoce kvalitní izolací při zachování nízké hmotnosti.

 

Nábytkové trezory odolávají vlhku

 

Nábytkové trezory mají i výbornou odolnost proti vlhku, ovšem nejsou voděodolné.

 

Veškeré nábytkové trezory jsme však schopni upravit dle přání zákazníka.

 

 

Zamykání nábytkových trezorů

 

 

Každý nábytkový trezor je chráněn, jak svými pevnými ocelovými stěnami, tak ochrannými prvky ve formě bezpečnostních zámků.

 

 

Zámky pro nábytkové trezory dle přání zákazníka

 

Jako náš zákazník máte na výběr z několika možností. Nábytkové trezory uzamykatelné na trezorový klíč můžeme sjednotit na jeden klíč. Zámky a příslušenství k trezorům nábytkovým jsme schopni dle přání zákazníka při výrobě kombinovat dle požadavku.

 

Naše nábytkové trezory je možné osadit:

 • mechanickými kombinačními zámky,
 • elektronickými kombinačními,
 • nebo elektronickými zámky,
 • případně elektronickými kombinačními zámky.

Tyto zámky pro nábytkové trezory jsou určeny pro servis a výrobu pro I. a II. bezpečnostní třídu.

 

Druhy zámků nábytkových trezorů

 

Jako náš zákazník máte možnost si vybrat z níže uvedených trezorových zámků nebo z kombinace několika.

Nábytkové trezory jsou uzamykatelní několika druhy bezpečnostních zámků:

Elektronický zámek ePass

 • Elektronický zámek ePass se prodává v horizontálním či svislém provedení. K otevření a uzamčení je potřebný šestimístný číselný kód, nebo se slovem o šesti písmenech. Nábytkové trezory chráněné elektronickým zámkem ePass umožňují povolit dalších devět uživatelských kódů. Při zadávání vašeho osobního kódu je každý stisk potvrzen akustickým i vizuálním signálem, což je výhodou pro nevidomé či neslyšící zákazníky. Elektronický zámek ePass po zadání platného kódu vydá dvojitý signál. V případě chybného zadání ohlásí zámek neplatné zadání dlouhým signálem. V případě čtyřech chybných zadání se nábytkový trezor zablokuje na 5 minut. Pokud je zadávání vašeho kódu přerušeno na dobu delší než je 10 sekund, jsou všechna předchozí zadání automaticky smazána a je třeba zadat kód znovu.

Elektronický zámek LG BASIC

 • Dále nabízíme našim zákazníkům nábytkové trezory uzamykatelné zámkem LG BASIC. Tento elektronický kombinační zámek je vysoce spolehlivý a může sloužit jako samostatný uzamykací mechanismus i jako přídavné zařízení k trezorovým mechanickým zámkům. Tento zamykací systém nábytkového trezoru je podobný ePassu. Po zadání správného kódu, otočte trezorovou klikou do polohy – otevřeno. Pokud do tří sekund trezor neotevřete, zámek se automaticky zajistí. Elektronický kombinační zámek LG BASIC při špatném zadání kódu 3 x pípne a dioda se 3 x rozsvítí. Pokud jako uživatel zadáte čtyřikrát chybně kód, zámek se zablokuje nadobu 5 minut. Po dobu zablokování se každých 10 sekund ozve krátké pípnutí a dioda blikne.

Kotoučový kombinační zámek LN LOCK ML 67

 • LN LOCK ML 67 je kotoučový kombinační zámek. Tento druh zámku na nábytkové trezory se stal velice oblíbeným. Atraktivní je i jeho dobový vzhled a snadná obsluha. Otevření nábytkového trezoru kotoučovým kombinačním zámkem nezabere o mnoho víc času, než otočení klíčem. Při vytáčení kombinace se vyžaduje jen přesnost a zapamatování si tří dvoučíslý, která se zadávají na otočné růžici. Montáž zámku do nábytkového trezoru je velmi jednoduchá. Zámek má standardní rozměry (66,7x41mm) a může být namontován ve všech směrech.

Elektronické kombinační zámky LN LOCK

 • Naše firma nabízí od firmy LN LOCK i elektronické kombinační zámky pro nábytkové trezory. Tento elektronický zámek, je vysoce bezpečný a spolehlivý. Pokud si vyberete v našem sortimentu nábytkové trezory s mechanickým uzamykáním, je možné si tento druh zámku vybrat jako přídavné bezpečnostní zařízení. Zámek zvládá více funkcí, než jen ochranou. Například dovoluje přístup několika lidí se svými kódy i možnost výpisu přístupů přes PC. Pokud při otevírání nábytkového trezoru do tří sekund neotevřete dvířka, zámek se automaticky opět zajistí. Elektronický kombinační zámek LN LOCK při špatném zadání kódu dlouze pípne a dioda se rozsvítí. Pokud jako jeho uživatel zadáte čtyřikrát chybně kód, zámek se automaticky zablokuje na dobu 5 minut. Po dobu zablokování každých 10 sekund dioda blikne. Jestli po uplynutí doby blokování zadáte kód 2x opět chybně, nábytkový trezor se znovu zablokuje na 5 minut.

Variabilita zámků pro nábytkové trezory

 

Elektrické zámky pro nábytkové trezory mají 100 milionů možností kódu (použití max. 8 číslic), výhodou je jednoduchá obsluha díky velké a lehce ovladatelné klávesnici. U nábytkových trezoru je možnost mechanického nouzového otvírání. Provoz elektrického kódového zámku je na běžných bateriích. Jejíchž životnost je 1-2 roky. Kód funguje i bez požadavku zdroje. Zámky a příslušenství jsme schopni dle přání zákazníka při výrobě kombinovat dle požadavku.

 

Jaké mají naše nábytkové trezory certifikace?

 

 

Certifikát je doklad, který by měl ubezpečit kupujícího, že nábytkový trezor jenž si vybral z nabídky, má požadovaný stupeň bezpečnosti. Nábytkové trezory se certifikují dle ČSN EN 1143-1 Akreditovaného certifikačního orgánu č. 3025. Certifikát je udělen touto radou, zejména v oblasti pro certifikaci poplachových systémů a MZS z hlediska bezpečnosti a odolnosti proti požáru podle evropských norem, jejich návrhů a českých technických norem.

 

 

Nábytkové trezory mají CERTIFIKÁT SHODY v bezpečnostní třídě I. a II. a splňují požadavky pojišťoven.

 

S takto označeným trezorem a certifikátem má náš zákazník jistotu jakosti a výše předpokládané odolnosti odpovídající příslušné normě.

 

zobrazit víceskrýt