Poslední přidané
Nejprodávanější

Mincovníky CZK a EURO

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • mincovník na CZK
  mincovník na CZK
  Mincovníky na drobné kovové mince jsou produkty kam lze snadno, rychle a přehledně ukládat drobné peníze.Mincovníky na drobné  jsou používány na poštách, bankách a všude tam kde se předávají drobné peníze a musejí být snadno spočítány.    Mincovník CZK na české koruny -  kl..
  Vnější rozměry: 325 x 45 x 125
  Rozměry: (š x v x h)
  495 Kč Bez DPH: 409 Kč
 • MINCOVNÍK NA EURO
  MINCOVNÍK NA EURO
  Mincovníky na mince EURO jsou produkty kam lze snadno, rychle a přehledně ukládat drobné peníze.Mincovníky na drobné  jsou používány na poštách, bankách,směnárnách a všude tam kde se předávají drobné peníze a musejí být snadno spočítány.  Mincovník na mince EURO , který Vám zde uvádíme ..
  Vnější rozměry: 325 x 45 x 125
  Rozměry: (š x v x h)
  495 Kč Bez DPH: 409 Kč

Mincovníky jsou produkty kam lze snadno, rychle a přehledně ukládat drobné peníze.Mincovníky na drobné  jsou používány na poštách, bankách a všude tam kde se předávají drobné peníze a musejí být snadno spočítány. 

Mincovník na české koruny - klasický na Kč , který Vám zde uvádíme je složen z jednotlivých segmentů a to: 1,-Kč; 1,-Kč;2,-Kč;2,-Kč; 2,-Kč; 5,-Kč; 10,-Kč; 20,-Kč; 50,-Kč

Mincovník na EURO , který Vám zde uvádíme je složen z jednotlivých segmentů a to : 1 cent; 2 centy; 5 centů; 10 centů;20 centů;50 centů; 1,- Euro; 2,- Eura

zobrazit víceskrýt